Mon. Oct 3rd, 2022

Cirque Du Soleil که نزدیک به 30 سال پیش توسط یک مرد، آکاردئون‌نواز، راه‌روی و آتش‌خوار Guy Laliberte تأسیس شد، اکنون یک موسسه مشهور جهانی است که بیش از 5000 نفر را استخدام می‌کند و مردم را در 300 شهر سرگرم می‌کند. سرتاسر جهان.

اکنون، در یک خبر هیجان‌انگیز برای کسانی که به یک گوزن نر در ریگا می‌روند، این کار را انجام دهند. تعطیلات است، غارنورد تور به پایتخت لتونی می‌آید و بعداً در ویلنیوس و تالین توقف می‌کند. برنامه طولانی مدت “Saltimbanco” برای ارائه سرگرمی به شما است، شهری توهمی که در آن شرکت کنندگان در هاله ای از رنگ و صدا شورش می کنند.

یک سازمان دهنده تعطیلات آخر هفته گوزن نر در بریتانیا مالی فوتبال لیورپول در حال تبلیغ تعدادی بسته ویژه در ریگا در طول دوره شادی است. در واقع، امروز چندین نفر از کارکنان به شهر پرواز کرده اند تا شخصاً فعالیت ها، محل اقامت و البته امکانات بار را بازرسی کنند تا توصیف جامع تری از منطقه را به گروه های گوزن نر آینده ارائه دهند.

یکی از بسته‌های خاص ریگا که در تعطیلات پیشنهاد می‌شود، شامل خزیدن در نوار و ورود پیش‌پرداخت به یک کلوپ رقص تخته‌دار، 50 درصد صرفه‌جویی در هزینه‌های معمول در طول سال است و بسته دو شبه بودن، اجازه می‌دهد سفر به سیرک دو سولیل معروف. به نظر می رسد که برای یک گوزن با مضمون سیرک، شکست دادن ریگا در کریسمس بسیار سخت است!

ریگا به دلیل تنوع زیاد در فعالیت های موجود برای شرکت در آن بسیار مورد علاقه گروه های گوزن نر است. به عنوان مثال، روزانه می توانید باب سورتمه سواری کنید، فوتبال 5 نفره بازی کنید، تیراندازی با کبوتر زمین های خاکی یا حتی درگیر سقوط آزاد باشید. شبیه سازی غواصی در آسمان! اسپاسپا معروف با تعدادی از درمان‌های طبیعی پرهزینه و ماساژ قطبی که ارائه می‌شود، اجازه آرامش را می‌دهد و به‌طور شگفت‌انگیزی مورد علاقه مردم و همچنین دختران است. این شهر به این دلیل است که بسیاری از زنان زیبای محلی در آن زندگی می‌کنند، بنابراین این می‌تواند دلیل پشت این چهره باشد!

این سازمان یک وبلاگ دائماً به روز شده را در وب سایت خود نگه می دارد که در آن مشتریان بالقوه می توانند ایده های زیادی را در مورد همه مکان های پیشنهادی شرکت پیدا کنند. از جمله محبوب‌ترین مقاصد بریتانیا می‌توان به لیورپول، بورنموث، بریستول و برایتون اشاره کرد که پراگ، ریگا، بوداپست و کراکوف مقصدهای ترجیحی این کشور هستند.

این شرکت که از سال 2001 تأسیس شده است، به گسترش عرضه خود ادامه می دهد و اخیراً ارائه بسته هایی را در هامبورگ، برلین، ماربلا و ایبیزا آغاز کرده است. آنها اخیراً اعلام کرده‌اند که قصد دارند عملیات خود را به یک دفتر بزرگ‌تر در پاسخ به تقاضای زیاد ارتقا دهند، که یکی از محبوب‌ترین آنها در این ماه است.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.